دانلود کتاب ورق زن کار و فناوری اول متوسطه
ساعت ۱٢:٤٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٦/۳٠   کلمات کلیدی:

با سلام کتاب ورق زن کار و فناوری اول متوسطه آماده دانلود می باشد


 
مواد غذایی چینی
ساعت ۱:٠٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٢٧   کلمات کلیدی:

 

1-عسل چینی

مدیرعامل اتحادیه زنبورداران ایران:در بررسی های صورت گرفته در آزمایشگاههای دامی مشخص شد که آب استفاده شده برای تولید این عسل از پسماند کارخانجات صنایع نساجی کشور چین است که موجب عفونت های روده ای و کبدی می گردد.

 

2-گوشت چینی(هنوز به صورت رسمی از ورودش چیزی نگفتند)

http://s2.picofile.com/file/7779925264/%D8%AA%D8%A6%D8%AF.gif

جالبه بدانید در چین گوشت گاو بسیار گران است به همین دلیل برخی سود جویان چینی عصاره گوشت گاو اختراع کنند!عصاره گوشت گاو مایعی است که بعد از ریختن روی گوشت خوک، طی یک و نیم ساعت آن را دقیقا به گوشت گاو تبدیل می کند البته این ماده کاملا شیمیایی است و استفاده از آن در طولانی مدت باعث بروز بیماری های مهلک خواهد شد.


 
ده نفر از عجیب ترین های دنیا
ساعت ۱٢:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٢٧   کلمات کلیدی:

 Ngoc: three decades without sleep یک تایوانی 64 ساله که بیش از سی سال است که نخوابیده است،این مرد بعد از یک تب در سال 1973 دیگر نتوانسته بخوابد. ظاهرا این بیخوابی طولانی تاثیری هم بر سلامتی اش نداشته است.او در یک مزرعه زندگی می کند و از خوک و مرغ نگهداری می کند و این کار تمام وقت او را می گیرد.
Bhagat: had his twin brother on his stomachیک مرد هندی که برادر دوقلو اش را حامله بود. یکی از عجیب ترین موارد پزشکی که یک از دو جنین در داخل رحم دیگری مدفون شده است.او همیشه فکر می کرد که توموری در داخل شکم خود دارد تا اینکه این تومور زیادی بزرگ شد و پزشک ها پس از عمل اعضای انسان را از داخل شکم او بیرون آوردند.نکته جالب این است که وقتی یک دوقلو در بدن دیگری اسیر می شود می تواند به زندگی خود مثل یک انگل ادامه دهد تا زمانی که شروع به صدمه زدن به میزبان خود می کند.
Yokoi: spent 28 years hidden after WWIIیک سرباز ژاپنی که حتی پس از پایان جنگ جهانی دوم از ترس آمریکایی ها ۲۸ سال در خفا زندگی می کرد.او از سال 1944 تا 1972 در یک غار جنگلی زیر زمینی با دو نفر از ساکنان آنجا زندگی می کرد ، حتی پس از آنکه اعلامیه های پایان جنگ را دیده بود.
Mehran: lives at the Airport since 1988مهران کریمی ناصری (یک پناه جوی ایرانی) که از سال ۱۹۸۸ در فردوگاه دو گل پاریس زندگی می‌کند و از آن بیرون نیامده است.او به کشورهای مختلفی تقاضای پناهندگی داد که ناموفق بود. ظاهرا فیلم ترمینال که در سال ۲۰۰۴ ساخته شده بود و تام هنکس در آن بازی می کرد با الهام از مهران کریمی ناصری بوده است. با وسیله ها و کیف ها او همیشه شبیه یک مسافر است و کسی به او توجه نمی کند.


 
دانلود کتاب نهایی جدید کار و فناوری پایه هفتم
ساعت ۱۱:٥۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٦/٢٧   کلمات کلیدی:
کد کتاب: 
 102
سال تحصیلی: 
 92-93